Job pentru studenţi: Darwin Moldova angajează un Operator Call Center.

job pentru studenţi

Ești în cautarea unui job pentru studenţi? Atunci nu pierde șansa și aplică pentru un job de Operator Call Centre în cadrul companiei Darwin Moldova.

Darwin este o companie de vânzare în domeniul GSM și IT, din Republica Moldova. Ei se concentrează pe smartphone-uri și laptopuri. Darwin Moldova ajută fanii gadget-urilor să își aleagă mai ușor un device preferat.

Responsabilitățile de care vei da dovadă în cadrul jobului:

  • Vei monitoriza, dar și colecta reclamații într-un plan comun de reclamații;
  • Vei prelua apeluri din partea clienților ca să le oferi informații în vederea soluționării problemelor apărute;
  •  Vei interacționa cu Echipa Vânzări, Manageri Regionali, Product Manageri, Directorul Comercial și Service Centre autorizate;
  •  Mereu predispus să te dezvolți și să-ți îmbunătățești abilitățile pentru a obține un grad înalt de satisfacție din partea clienților.

Pentru a primi acest job pentru studenţi, este bine să ai:

  • Studii superioare în domeniul Tehnic, Jurnalism și Comunicare (nu
    sunt obligatorii, dar constituie un avantaj);
  • Experiență de lucru în acest domeniu;
  • Rezistenţă la stres;
  • Să gestionezi inteligent conflictele care vor apărea;
  • Să deții abilități de comunicare verbală eficientă;
  • Să vorbești fluent atât în limba română, cât și în rusă.

Avantajele acestui post de muncă sunt:

  • Salariul motivant;
  • Programul de lucru e stabil + pauză de masă;
  • O echipă mereu dispusă să te ajute;
  • Creștere și dezvoltare continuă în domeniu.

Dacă eşti interesat de acest job pentru studenţi, trebuie să trimiţi CV-ul la adresa de e-mail: hr@darwin.md.

Pentru mai multe detalii, accesaţi pagina de facebook.

Alte oportunităţi de job pentru studenţi găsești în categoria Profesional.

Previous Participă la o sesiune informativă privind studiile la CEU
Next Eveniment educaţional: Creează texte care vând la Școala de Copywriting.