Job în Chișinău // O compania locală angajează contabil șef-adjunct

contabil job în chișinau

Job în Chișinău // O compania locală angajează contabil șef-adjunct, cu experiență de 1-2 ani. Vezi detalii în articol.

Responsabilități:

  • Gestionarea  și evidența mijloacelor de transport proprii și în locațiune;
  • Evidența foilor de parcurs, anvelopelor, acumulatoarelor;
  • Casarea combustibilului;
  • Alte sarcini specificate de contabil-șef;

Cerințe:

  • Studii superioare Economie/Contabilitate/Finanțe;
  • Experiență de 1-2 ani în contabilitate;
  • Abilități de operare PC ( MS Office: Word, Excel, 1C);
  • Cunoașterea limbilor româna, rusa;
  • Responsabilitate, seriozitate, receptivitate, onestitate;

Beneficii:

  • Angajare oficială;
  • Salariu motivant;
  • Perspective de creștere în carieră;
  • Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 8:30 – 18:00);

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică rr20@search4staff.com, indicând codul  CAG în subiect sau să apeleze la mob. 062101257.

Descoperă mai multe oportunități pentru tineri, alături de echipa youth.md!

Previous Webinar despre educație juridică pentru tineri, organizat de INVENTO
Next De la avantajele vizionării unui TED talk până la topul acestora în viziunea unui reporter Youth.md