Job în Cahul: LeaderHR este în căutarea unui Director Sucursala

job în cahul hrleader finanțe

Job în Cahul: Posezi calități de leadership și conducere, iar vânzările și negocierile îți vin natural?! Vii cu inițiative și propui idei care să eficientizeze procesul de lucru?! Dacă managementul unei sucursale bancare îți este familiar, iar atingerea țintelor de business nu te sperie, acest job este pentru tine.

Vei supraveghea, dirija și ghida toate procesele interne a sucursalei, inclusiv conducerea unei echipei și vei avea impact direct asupra cifrei de afacere la nivel local.

Locația:

Job în Cahul, Moldova.

Responsabilităţi:

  • Organizarea şi asigurarea îndeplinirii planului de afaceri;
  • Vânzarea și promovarea activă a produselor și serviciilor Băncii;
  • Asigurarea îndeplinirii indicatorilor de performanţă ai Sucursalei şi mărirea bazei de clienţi;
  • Asigurarea deservirii calitative a clienților în cadrul Sucursalei;
  • Coordonarea activității de creditare în cadrul Sucursalei;
  • Cooperarea cu entitățile funcționale din sediul central al Băncii și cu alte unități teritoriale ale Băncii;
  • Controlul activității Sucursalei în corespundere cu cerințele stabilite de reglementărilor;
  • Promovarea culturii corporative a Băncii în relaţiile reciproce ale personalului cu clienţii;
  • Reprezentarea Băncii în relaţiile cu clienţii şi autorităţile publice locale din raza de activitate a Sucursalei;
  • Menţinerea şi promovarea imaginii pozitive a Băncii.

Cerințe:

  • Studii superioare economice în domeniul financiar-bancar;
  • Cunoașterea reglementărilor în vigoare privind activitatea bancară;
  • Cunoaşterea avansată a limbilor română și rusă;
  • Experienta de lucru minim 5 ani în domeniul bancar sau instituții financiare;
  • Minim 3 ani în funcții de manager;
  • Cunoașterea PC la nivel avansat.

Beneficii:

  1. Salariu competitiv și alte beneficii financiare;
  2. Program de muncă stabil;
  3. Tichete de masa în valoare de 45 lei/zi;
  4. Oportunități de dezvoltare profesională.

Ca să aplici la acest job în Cahul, urmează să apeși un click: Înscrie-te AICI

Găsește la youth.md oferta pentru job-ul potrivit ție!

Previous Job // Camera de Comerț și Industrie a RM angajează Șef Secție Relații cu Publicul
Next Lucrătorii de Tineret pot participa la activitatea de construire a parteneriatelor MAKE THE MOVE - VI