Job full-time pentru tineri în domeniul marketing

job full-time credit invest marketing

Ești pasionat de marketing? Cauți creștere profesională și învățare continuă? Dorești să fii parte a unei companii care își prețuiește clienții și angajații? Alătură-te echipei Invest Credit pentru a transpune aceste lucruri în realitate optând pentru un job full-time!

Profilul candidatului:

  • Pasionată de marketing;
  • Creativă și perseverentă;
  • Capabilă să lucreze independent, dar și să colaboreze cu celelalte departamente;
  • Cu experiență de minim un an în marketing online;
  • Cu studii superioare;
  • Care vorbește fluent limba română, rusă și la nivel intermediar engleza;
  • Cunoașterea domeniului financiar/creditare ar prezenta un avantaj.

Responsabilități:

1. Dezvoltarea strategiei de marketing;
2. Promovarea Brandului pe toate canalele de comunicare;
3. Coordonarea proiectelor de marketing;
4. Crearea publicității și campaniilor de promovare;
5. Martketing research;
6. Analytics, segmentare, targetare și optimizarea conversiilor;
7. Organizarea evenimentelor de promovare.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a participa la dezvoltarea unei companii unice pe piața Moldovei;
  • Spirit pozitiv de echipă și atmosferă dinamică;
  • Cultură în care fiecare este auzit și ascultat;
  • Angajare oficială și pachet social deplin;
  • Perspectivă de creștere profesională;
  • Remunerare competitivă și bonusuri atractive;
  • Treninguri și oportunități de dezvoltare personală cu participarea experților străini.

Misiunea Invest-Credit este oferirea serviciilor financiare de calitate cu angajament pentru excelență și integritate, care să producă o schimbare spre bine în viața clienților săi.

Aplică aici pentru acest job full-time și vei fi apelat în scurt timp.

Cunoaște mai multe oferte de job pentru tine, în categoria Profesional.

Previous Descoperă mai multe despre homeschooling cu invitați de peste hotare
Next Urmărește cursul de educație financiară și descoperă cum gestionezi inteligent banii