Job full-time // HR-Consulting este în cautarea unui Specialist SMM

job full-time specialist smm

Job full-time // HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este  în căutarea candidatului pentru postul vacant: Specialist SMM /Social Media Manager.

Responsabilități:

  • Crearea conținutului pentru grupurile țintă de clienți și canalele de comunicare (Facebook, Instagram, site-ul companiei);
  • Administrarea conturilor  și comunicarea pe rețelele sociale;
  • Implementarea campaniilor publicitare și monitorizarea eficienței promovării;
  • Atragerea și creșterea audienței;
  • Elaborarea rapoartelor privind impactul campaniilor promoționale;

Cerințe față de candidați:

  • Abilitatea de a crea un content atrăgător (Română/Rusa);
  • Buna înțelegere a platformelor de socializare;
  • Înțelegerea principiilor generale ale SEO;
  • Experiență cu serviciile de analiză Google Analytics, Yandex, Metrica;
  • Experiență în realizarea de publicitate direcționată;
Beneficii:
  • Angajare oficială;
  • Comdiții moderne de lucru în oficiu
  • Grafic de muncă: Job full-time, Luni- Vineri ( 9.00 – 18:00);

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică rr10@search4staff.com, indicând codul TLM  în subiect sau să apeleze la mob. 062101257.

Descoperă mai multe oportunități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Granturi pentru dezvoltarea pensiunilor turistice
Next Vrei să-ţi faci vocea auzită? Participă la Greva pentru Climă #FightClimateInjustice