Job full time // Companie în domeniul distribuției angajează contabil

job full time contabil

Job full time // Companie în domeniul distribuției anunță vacantă poziția de contabil.

Responsabilități:

  • Evidența și verificarea facturilor fiscale și a altor documente de contabilitate primara
  • Verificarea decontărilor cu clienții
  • Efectuarea operațiunilor bancare
  • Pregătirea informației contabile pentru rapoartele financiare și fiscale

Cerințe:

  • Studii de specialitate (Word, Excel, 1C )
  • Experienta în domeniul contabilităţii
  • Capacitate de adaptare
  • Flexibilitate
  • O buna comunicare la toate nivelurile ierarhice
  • Dorința de a evolua profesional
  • Spirit de observație și analitic, integritate

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant, pachet social complet
  • Job full time; grafic de la 08.00-17.00 de luni-vineri
  • Condiţii bune de lucru într-o echipă tînără şi prietenoasa
  • Locul de munca amplasat la intrarea în orașul Ialoveni.

Dacă simți că ești candidatul potrivit te încurajăm să aplici pentru acest job trimițând CV-ul  la adresa aiticom_md@yahoo.com, sau să ne contactezi la nr. de telefon :  079055505.

Descoperă mai multe oportunități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Vlad Sabajuc, tânăr artist: „Procesul de creație este unul intim”
Next Eveniment pentru tineri: Jocuri de societate în aer liber!