JOB// FIDES anunță concurs de angajare pentru poziția de educator

fides, oferta de angajare, oportunitate, educator

Centrul European de Educatie Preșcolară, Fundația „Ioan Paul II” anunță concurs de angajare pentru poziția de Educator.

Responsabilități principale:
– Planificarea şi proiectarea activităţilor instructiv-educative conform cerințelor instituției;
– Organizarea şi amenajarea mediului educațional;
– Mentinerea unei atmosfere binevoitoare si cooperante in activitate;

Competențe si cerințe:
– Absolventă a Colegiului Pedogagic (profil educator-învățător) sau studii universitare în domeniul preșcolar;
– Experiența de lucru în domeniul preșcolar ar reprezinta un avantaj;
– Receptivitate la solicitările profesionale, inițiativă și implicare;
– Spirit de echipă, responsabilitate

Se oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea de dezvoltare profesională și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV pe adresa de e-mail: angajare.fundatie@gmail.com cu specificarea postului – Educator. Expediază CV-ul până la data de 30 Iulie 2019.

Tel de contact: 022 513568/068754449

Previous Ai 16 ani şi mai mult şi dispui de timp liber? Creează-ți cel mai Cool #summerstories la #AcademiaTA!
Next Peste 150 de tineri au discutat despre media cu jurnaliștii și influencerii pe care-i admiră