(job) Dacă ai cunoștințe în programare, devino Junior Java Developer

internet

O companie internațională specializată în sistemele de gestionare a rezervărilor de călătorie este în căutarea de Junior Java Developer.Fii membru al echipei internaționale și proiecte provocatoare, dezvoltând produse unice și o carieră internațională.

Responsabilități primare:

-Participarea la dezvoltarea software-ului complet pe durata ciclului de viață
-Dezvoltarea schemelor de flux, layout-urilor și documentația
-Scrierea codului testabil
-Integrarea componenta software
-Implementarea programelor și evaluarea feedback-urilor

Competențe necesare:

-1 + ani de experiență de programare Java
-Cunoștințe excelente despre API XML / SOAP și servicii web
-Cunoașterea excelentă a SQL
-Profesionist în engleză sau italiană
-Licențiat în informatică / inginerie sau în domeniul conex
-Abilitatea de a învăța repede tehnologii noi
-Bune abilități analitice și de comunicare

Beneficii:

-Contract pe durată nedeterminată
-Salariu competitiv
-Dezvoltarea și formarea profesională robustă
-Program de lucru flexibil
-Lucru într-o echipă tânără și dinamică

Adresa – Bulevardul Ștefan cel Mare 141/1, etaj 3, din.9 Chișinău, MD-2004
Telefon – +373 22 20 91 33
Contabilitate – +373 22 20 91 34
E-mail – inbox@search4staff.com
Web – www.search4staff.com
Sursă.

Previous Vino la Spectacolul “Steaua fără nume” de Mihail Sebastian în regia lui Boris Focșa
Next Vezi cum poți descoperi Bulgaria și învața limba într-un proiect EVS de un an