Job // Acvila Grup angajează specialist în vânzari online

vânzări online job acvila

Job // Acvila Grup angajează specialist în vânzari online (Amazon, Alibaba, WooCommerce, ș.a.), cu experiență de 2-3 ani.

Portretul candidatului ideal, presupune:

  1. Bun comunicator și negociator;
  2. Organizat, cu atenție la detalii;
  3. Rapid, curios și creativ;
  4. Responsabil;

Prin profesionalism, se subînțelege:

  • Cunoștințe foarte bune în ceea ce privește platformele online;
  • Cunoașterea limbii engleze, vorbit și scris;
  • Abilități de comunicare comercială și vânzări;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Experiența relevantă – WordPress (WooCommerce, Sellbrite, Shopify)
  • Vanzare activă, distribuire și promovare;

Responsabilități:

  • Listarea produselor;
  • Verificarea statusului de plata al comenzii;
  • Furnizarea de rapoarte analitice privind vanzarile;
  • Gestionarea stocurilor: adaugarea de produse noi;
  • Promovarea activa a produselor in cadrul site-ului;
  • Dezvoltarea platformei existente;

Beneficii:

  • Salariu motivant, pe masura ta;
  • Bonuri de masa;
  • Mediu de lucru simpatic, echipa tanără;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională. Vei învăța multe lucruri alături de o echipă gata oricând să împărtășească din experiența și cunoștintele de care vei avea nevoie.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul pe adresa hr@acvila.md. Specificaţi poziţia pentru care aplicaţi – specialist vânzari online. Pentru mai multe informaţii despre companie puteţi accesa site-ul: www.acvila.md

Acvila Grup este una din cele mai mari asociaţii de întreprinderi din Moldova care activează pe piaţă de la începutul anilor 90.

Descoperă mai multe oportunități pentru tineri, alături de echipa youth.md!

Previous Webinar privind modalitățile de prevenire a răspândirii COVID-19 la locul de muncă
Next Întâlnire online cu artistul plastic și maestrul Lică Sainciuc