Fii Tehnician pe Securitate și Sănătate în Muncă pentru o companie internațională

HR Consulting, agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare pentru pozitia de

Tehnician Securitatea si Sanatatea in Munca

Profilul companiei: companie internațională, în domeniul producerii automotive (producere in regiuni din Moldova).

RESPONSABILITATI:

  •  Organizarea instruirii interne a salariaţilor întreprinderii în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă, inclusiv a instruirii introductiv-generale în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă la angajarea personalului
  • Realizeaza instructiunile de securitate si sanatate in munca
  •  Completeaza fisele de instruire SSM
  •  Asigura controlul si respectarea reglementarilor legislative in vigoare privind Securitatea si Sanatatea in Munca, prevenirea si stingerea incendiilor si protectia mediului de catre toti  angajatii
  •  Asigura siguranta si sanatatea in munca
  •  Intruieste angajatii cu privire la SSM

CERINȚE:

  •  Experiența în domeniul sănătate și securitate în muncă min. 3 ani, preferabil producere
  •  Cunoștințe privind sistemele de management a calității (TS 16949, ISO 9001)
  •  Cunoștinte avansate a codului muncii si a hotărîrilor guvernului privind securitatea și sanătatea muncii;
  •  Cunoștințe de PC avansate ( Microsoft Office)
  •  Limba româna, rusa, engleza- cel puțin intermediate

OFERTA:

  •  Salariu avantajos, posibilitatea de creștere financiară si profesională
  •  Oportunitatea de a activa intr-o echipa intenaționala

Daca sunteti interesati va rugam sa ne transmite-ti cv pe adresa de e-mail: bb30@search4staff.com ;

Codul pozitiei: SSM. Telefon : 062101290, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Previous Vino să șusții cei 50 de tineri antreprenori și ideile lor de afaceri la Concursul Planurilor de bussines
Next Speak UP! împotriva ignoranței, invidiei și inegalității din Moldova
Mentenanta
About the author

Mentenanta