Dreamups Innovation Campus angajează manager de proiect

management

Denumirea poziţiei/postului: Manager de proiect

Organizația (angajatorul):​ Dreamups Innovation Campus

Orașul: Chișinău

Tip: Part-time

Deadline pentru aplicare: 01.11.17

Descriere:

A fi Manager de Proiect înseamnă asigurarea coordonării unuia dintre proiectele Dreamups prin elaborarea strategiei de management și dezvoltare, gestionarea resurselor financiare, materiale și umane, necesare pentru realizarea scopului și obiectivelor proiectului și organizației, și oferirea de beneficii comunității de tineri antreprenori din Moldova.

Cerințe:

  • Experiență în domeniu;
  • Cunoașterea englezei.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiei de implementare a proiectului și monitorizarea gradului de realizare a obiectivelor stabilite;
  • Monitorizarea organizării și desfășurării în timp util a activităților de pe agenda proiectului;
  • Asigurarea comunicării cu finanțatorii și partenerii din cadrul proiectului, și respectarea obligațiilor contractuale care decurg din acordurile de parteneriat;
  • Administrarea bugetului proiectului în conformitate cu procedurile interne aplicabile și cu condițiile finanțatorului;
  • Raportarea și informarea constantă a stakeholderilor despre progresele proiectului.

Aplică, pentru că:

  • Vei contribui la dezvoltarea comunității de tineri antreprenori din Moldova și vei încuraja dezvoltarea inovațiilor și a ecosistemului antreprenorial din Republica Moldova;
  • Vei participa la evenimente de instruire și dezvoltare personală cu speakeri locali și internaționali;
  • Vei lucra într-un mediu care încurajează spiritul de echipă, inovația, corectitudinea și performanța;
  • Beneficiile financiare vor fi discutate.

Pentru început, vei expedia CV-ul la adresa hello@dreamups.md, menționând în subiectul e-mailului Dreamups Manager de Proiect, iar dacă vei corespunde criteriilor, vei fi telefonat și, în final, vei fi invitat la interviul propriu-zis.

Pentru mai multe informații despre Dreamups vizitați http://dreamups.com/.

Sursă: civic.md

Previous Nu rata şansa de a participa la un interviu deschis cu un angajator din Dubai
Next Vizionează un film interesant și testează-ți cunoștințele de limbă germană