JOB//Devino asistent de vânzări la FRANC GROUP SRL. Job part-time

asistent de vânzări, FRANC GROUP SRL, part-time, comerțul cu produse agricole

Foto-simbol: pexels.com

FRANC GROUP SRL este în căutarea unui asistent de vânzări, pentru a fi angajat part time, 4 ore pe zi, cu program de lucru în birou în or. Chișinău, dar și deplasări frecvente în alte localități din țară.

Responsabilități de bază:

  • cercetarea prețurilor de piață la mărfurile cerealiere;
  • expedierea ofertelor de vânzare către potențiali cumpărători;
  • identificarea cumpărătorilor și expedierea ofertelor;
  • negocierea prețului și a contractelor;
  • participarea la încheierea contractelor;
  • îndeplinirea termenilor de lucru conform contractelor;
  • participarea la încărcări de mărfuri;
  • vizite în teritoriu și colectarea mostrelor de marfă de la producători;
  • alte responsabilități conform necesităților companiei.

Cerințe față de candidat:

  • experiență de lucru în echipă;
  • experiență de comunicare prin email;
  • să cunoască limba Română, Rusă și la nivel mediu limba Engleză.

Dacă ești interesat, expediază CV-ul la adresa de email info@francgroup.com până pe 30 septembrie 2018, doar candidați pre-selectați vor fi chemați la interviu.

Pentru detalii scrie la adresa de email info@francgroup.com sau sună la numărul de telefon 069396923.

FRANC GROUP SRL este o companie înregistrată în anul 2015 în Republica Moldova. Activitatea de bază a companiei este comerțul cu produse agricole la nivel național și internațional. Oficiul central este în Chișinău, dar activează pe întreg teritoriul țării. Scopul principal al companiei este de a livra produse de calitate la preț avantajos partenerilor din țară și de peste hotare.

Facebook Comments
comments powered by HyperComments
Previous Dorești să participi la Diamond Challenge Moldova? Vino la sesiunea de informare
Next Participă la Trivia Quiz dedicat Zilei Internaționale a Păcii