JOB//Academia de Inovare și Schimbare prin Educație (AISE) angajează Director programe educaționale

aise moldova, programe educationale, oferta de munca,

Academia de Inovare și Schimbare prin Educație (AISE) www.aice.md coordonează diverse programe și proiecte educaționale. Aceștia sunt în căutarea unui Director de programe educaționale care va fi responsabil de coordonarea diverselor inițiative și activități educaționale axate pe predarea limbii engleze, atât în cadrul Centrului de predarea a limbii engleze (www.aise.md), cât și în cadrul altor proiecte susținute de către diverși finanțatori.

Perioada de angajare din 2 ianuarie 2018, 40 ore/săptămână, 10 000 MDL lunar.

Responsabilități:

  • coordonarea programelor educaționale implementate de către AISE în Chișinău și în alte regiuni;
  • gestionarea programelor de studii din cadrul Centrului de predare a limbii engleze (www.aise.md)
  • monitorizarea procesului de predare a limbii engleze în cadrul Centrului de predare a limbii engleze (www.aise.md)
  • predarea limbii engleze la clienți corporativi;
  • alte activități coordonate cu Președintele AISE.

Cerințe:

  • studii superioare în domeniile: filologie / limbi străne (limba engleză) / științe ale educației;
  • experiență avansată în predarea limbii engleze;
  • experiență în coordonarea proiectelor și inițiativelor educaționale și de dezvoltare profesională;
  • abilități organizatorice;
  • abilități de comunicare;
  • capacități analitice dezvoltate și experiență în elaborarea planurilor și rapoartelor;
  • abilități de lucru la calculator (obligatoriu Word, Excel, PowerPoint și Internet);
  • abilități de lucru în echipă.

Expediază CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa academiaaise@gmail.com.

Pentru detalii contactează 078122999/022 99 69 59

Previous Înregistrează-te și fă parte din platforma GSORM Innovation Hub, din cadrul Galei Studenților Originari din RM
Next Ai lobat interesele tinerilor? Acum poți fi premiat, iar meritele tale pot fi recunoscute la nivel european