JOB// Trattoria della Nonna angajează trainer/formator

job, Trattoria della Nonna, trainer, formator

Foto simbol: kayako.com

Trattoria della Nonna angajează trainer/formator. Fucția presupune următoarele responsabilități:

  • Creează și livrează diferite programe de training (management, vânzări);
  • Înțelege strategia de lucru a companiei și a grupului;
  • Utilizează cele mai bune metode de învățare pentru a asigura asimilarea informațiilor.

Beneficiile job-ului:

  • Lucrul într-o rețea de restaurante mereu în dezvoltare;
  • Program flexibil și remunerare motivantă;
  • Posibilități de creștere și dezvoltare în domeniul formărilor.

Cerințele angajatorului:

  • Studii superioare finisate;
  • Experiență de muncă în elaborarea și prestarea serviciilor de instruire, coaching;
  • Cunoașterea principiilor de învățare ale adulților;
  • Abilități de comunicare verbală, scrisă și de organizare;
  • Capacitatea de a prezenta informațiile într-o manieră clară și concisă unui public variat.

Potențialii candidați sunt rugați să expedieze CV-ul la următoarea adresă de e-mail: hr@trattoria.md, indicând în titlul scrisorii poziția pentru care optați.

Succes!

Previous Școală de vară la Varșovia pentru studenții și profesioniștii din industria alimentară
Next Fii unul dintre cei 100 de participanți ai Taberei de vară din Georgia, pentru tinerii din țările Parteneriatului Estic