JOB// Se caută un manager bun la o clinică stomatologică

job, angajare, clinică stomatologică

Foto simbol: naukrigulf.com

Devio managr într-o clinică stomatologică din Chișinău, dacă întrunești următoarele cerințe ale angajatorului:

– Studii superioare finalizate;
– Abilități de organizare și planificare a propriei activități;
– Cunoașterea sistemului de operare Microsoft Office, Windows;
– Capacitate crescută de înțelegere și ascultare;
– Capacitatea de a redacta rapoarte, de a sintetiza și clarifica informațiile;
– Personalitate ordonată, analitică și pragmatică.

Responsabilitățile de bază ale funcției:

– Responabilități privind supervizarea/suportul departamentului de marketing-vânzări;
– Asigură redactarea corespondenței de interes general a firmei;
– Ajută la implementarea regulilor și a protocoalelor interne;
– Sarcini și responabilități privind suportul oferit top-managerului;
– Realizează deplasări în afara sediului firmei, când îndeplinirea sarcinilor specifice postului prespune acest lucru.

Vor fi avantajate candidaturile care au o experiență de muncă într-o clinică stomatologică.

Programul de muncă: Luni – Vineri : 9:00-18.00;

Doar candidații care îndeplinesc cerințele postului vor fi contactați pentru interviu.

CV-ul se va transmite la adresa de e-mail: elenastom@gmail.com.

Succes!

Previous Programul de granturi oferite de Spațiul Economic European în 2018! Domeniile-cheie pentru ofertele de proiecte
Next Se caută 15 sculptori pentru a participa la Tabăra de vară „Istorie, cultură și civilizație românească”