Job pentru tineri în București: Fii Senior Manager de Marketing

manager

HR-Consulting (search4staff.com), agenție de recrutare în Moldova care activează din anul 1995 este în căutarea  candidatului pentru pozitia de:

Senior Manager de Marketing

București

Profilul companiei: Companie locală de producere.

Responsabilități :

Senior Manager Marketing este responsabil pentru coordonarea și gestionarea procesului de implementare a programelor de marketing;

Cerințe:

– studii superioare ;

– cunoaștere bună a limbilor română, engleză (vorbit și scris);

– experiența în domeniul MKT.

Oferim:

– salariu motivant ~ 800-1000 €

– program de lucru full time;

– pachet social;

– oportunități de carieră în cadrul companiei.

Daca sunteti interesati va rugam sa transmite-ti CV catre HR Consulting, pe adresa de e-mail: bb30@search4staff.com ; Codul pozitiei: MMB ; Telefon: 062101290, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

comments powered by HyperComments
Previous Fii Voluntar în cea mai KLUMEA echipă de festivaluri
Next Fii voluntar și descOPERA muzica clasică la cel mai bun festival în aer liber