Job pentru tineri în Bălți: Manager în sala de comerț

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Manager în sala de comerț, magazin Bălți

Responsabilităţi:

  •  Instruieşte angajaţii din echipă şi coordonează activitatea acestora, conform obiectivelor stabilite
  •  Supervizează raioanele din cadrul magazinului, privind asigurarea standardelor de merchandising, și layout, pe durata schimbului
  •  Asigură realizarea proceselor privind menținerea standardelor de igienă și siguranță alimentară în raioane
  •  Asigură realizarea indicatorilor de performanță pentru raionale pe care le coordonează: vânzări, rotaţii stoc, corecţii stoc, etc
  •  Analizează sugestiile și reclamațiile clienţilor, realizează măsurile de îmbunătăţire a proceselor, în cadrul magazinului

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Limba română, rusă – fluent
  • Limba engleză – prezintă avantaj
  • Experienţă în comerț – prezintă avantaj
  • Experiență în conducerea personalului
  • Orientare către client
  • Orientare către rezultat

Noi îți oferim :

  • Să-ţi desfăşori activitatea într-un mediu dinamic şi motivant
  • Să lucrezi într-o echipă de tineri profesionişti
  • Dezvoltarea carierei într-o companie de succes
  • Instruiri teoretice şi practice la standarde internaţionale

CONTACTE:

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: bb20@search4staff.com  indicând codul postului vacant în titlul scrisorii: MBL

Telefon de contact: 062101290, 0 (22) 876556
Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

Previous Învață să fii antreprenor prin intermediul jocurilor
Next An international company is looking for a Top Production Manager in Moldova