Job pentru tineri: Fii administratorul unui Hotel și Restaurant

HR Consulting (search4staff.com), agenție de recrutare în Moldova care activează din anul 1995 este în căutarea candidatului pentru poziția de Administrator Hotel și Restaurant pentru clientul său.

Administrator Hotel și Restaurant

Responsabilitățile postului:

– Coordonarea personalului. 20 de persoane în subordonare:
4 bucătari, 4 chelneri, 3 cameriste, 2 grădinari, un furnizor, 2 vânzător în magazin, 2 asistenti, 3 ghid.

Cerințe:

– studii superioare complete sau incomplete;
– cunoaștere bună a limbilor română, rusă, engleză;
– abilități de comunicare și relaționare; – punctualitate;
– capacitate de autocontrol;
– responsabilitate;
– experiența în domeniul.

Oferim:

– salariu 10 000 lei, plus bonus;
– program de lucru full time;
– pachet social;
– oportunități de carieră.

Dacă sunteți interesați vă rugăm să transmite-ți CV către HR Consulting, pe adresa bb30@search4staff.com. Codul pozitiei, ADM .

Telefon: 062101290, candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

Previous Participă la un concurs de limbă română și câștigă până la 1000 de lei
Next Relaxează-te la un workshop de yoga în pereche