Job: O companie internațională de cosmetice este în căutare de manager de vânzări

jobs

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Sales Manager

Compania: Companie internationala de cosmetice.

Responsabilități:

  • participarea activă la planificarea și implementarea strategiei de vânzări;
  • urmărirea realizării planului de vânzări pe catalog, trimestrial, anual;
  • analiza eficienței activităților si acțiunilor, pregătirea rapoartelor si altor date statistice;
  • întâlniri individuale și de grup cu partenerii (Liderii) companiei pentru stabilirea/coordonarea strategiei si priorităților individuale si de grup, cu scopul atingerii obiectivelor stabilite;
  • urmărirea zilnica a activității  Liderilor din zona în subordine pentru asigurarea unei dezvoltări si comunicări eficiente;
  • organizarea si desfășurarea training-urilor, prezentărilor si altor evenimente;

Cerințe:

  • studii superioare;
  • experiența de minim 2 ani într-un post similar din vânzări/marketing/deservire;
  • abilități  de prezentare publică, organizare a  seminarelor și  training-urilor;
  • capacitate foarte buna de comunicare si relaționare cu partenerii companiei  si clienții,
  • atenție distributiva, simț pentru detaliul semnificativ, capacitate rapidă de decizie;
  • personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate și eficiență;
  • cunoștințe avansate de limbile Romane si Ruse, engleza – cunoștințe de baza;
  • cunoștințe operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);

Oferta:

  • Salariu motivant și pachet social;
  • Mediu de lucru stabil;
  • Instruire și dezvoltare profesională;
  • Posibilitatea unei cariere internaționale;

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: bb30@search4staff.com.

Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: ASM, Telefon de contact: +373 62 10 12 90

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

Facebook Comments
comments powered by HyperComments
Previous Află cum să faci business cu Guvernul la un training cu directorul de afaceri EFES Moldova
Next Bucurie în Mișcare vine și în Orhei cu 2 zile de jocuri, concursuri și premii