JOB// Ești sau vrei să devii specialist pe Social Media Marketing? Zenith Media Moldova are nevoie de TINE

Zenith Media, Joburi, Social Media Manager,

Devino Social Media Manager, începând cu ziua de mâine!

Îți place să scrii, ești inventiv și cunoști bine mecanismul rețelelor de socializare? Ești sau vrei să devii specialist pe Social Media Marketing? Zenith Media Moldova are nevoie de TINE! Noi îți oferim posibilitatea să înveți de la unii dintre cei mai buni specialiști din domeniul publicității online. Tot de ce ai nevoie este un simț estetic dezvoltat și plăcerea de a scrie, restul este pe noi!

Dacă da, expediază CV-ul tău împreună cu o scrisoare de motivare în care să ne spui de ce vrei să faci parte din echipa noastră, iar noi te vom contacta!

Beneficii de a lucra cu noi:
• Acces la practici internaționale Social Media, tehnologii, instrumente, training-uri si conferințe prin intermediul grupului VivaKi Moldova (parte Publicis Groupe);
• echipa tânără, unită, proactivă;
• Condiții de muncă într-un oficiu modern și confortabil pe mal de lac și alte chestiuțe.

Responsabilități:
• Elaborarea planurilor de content lunar pentru clienți în baza strategiilor de content aprobate;
• Crearea lunară a rapoartelor de performanță;
• Implicare în crearea strategiilor de content;
• Determinarea grupului țintă pentru o comunicare eficientă și analiza concurenților;

Cerințe:
• Cunoașterea avansată a rețelelor de socializare;
• Limba română, rusă – nativ, limba engleză – avansat;
• Experiență în crearea rapoartelor și utilizarea Excel/PowerPoint;
• Experiență în scrierea articolelor, textelor creative și posedarea gramaticii limbii române și ruse.

Dacă v-am intrigat și considerați că sunteți persoana potrivită, atunci expediați CV-ul la adresa electronică contact@vivaki.md, indicând în subiectul scrisorii denumirea poziției vacante.

Despre companie

Zenith Media Moldova face parte din Publicis Groupe – un conglomerat publicitar ce activează la nivel global. Suntem în  permanentă căutare de talente al căror potențial și importanță să o putem valorifica la maxim. Suntem deschiși să împărtășim experiența noastră atât cu noii angajați, cât și cu clienții noștri, astfel încât, împreună să creăm ceea ce numim o istorie de succes.

Oferim o gamă largă de servicii – construire a strategiei multimedia, plasare publicitate la TV, radio, OOH, digital marketing și raportare. Folosim cea mai modernă și eficientă abordare pentru soluționarea sarcinilor, care duc la realizarea și îmbunătățirea rezultatelor de afaceri pentru Client.

Previous JOB// Digital Specialist la compania Zenith Media
Next JOB// Zenith Media Moldova caută un Designer cu simţ artistic dezvoltat şi imaginaţie