JOB// Digital Specialist la compania Zenith Media

Zenith Media, Joburi, Digial specialist

Devino DIGITAL SPECIALIST, începând cu ziua de mâine!

Mereu ai fost fascinat/ă de tehnologiile informaționale și posibilitățile acestora? Suntem aici să-ți dezvoltăm potențialul digital! Zenith Media Moldova caută o persoană dornică să afle ce înseamnă DoubleClick, cum gestionezi o pagină Facebook Business, cu ce se mănâncă Google AdWords și cum găsești limbă comună cu Google Analytics.

Beneficii:
• Acces la informații, tehnologii, instrumente, training-uri și conferințe prin intermediul agenției Zenith Media Moldova (parte a Publicis Groupe);
• Echipă tânără, unită, proactivă;
• Condiții de muncă într-un oficiu modern și confortabil pe mal de lac și alte chestiuțe.

Responsabilități:
• Elaborarea media planurilor de plasare a publicității online;
• Implicarea la etapa creării strategiilor digitale;
• Lansarea, monitorizarea și optimizarea campaniilor publicitare;
• Crearea rapoartelor de performanță;
• Analiza pieței și identificarea noilor oportunități de promovare pentru clienții agenției;
• Comunicarea cu prestatorii de servicii și clienții agenției.

Cerințe:
• Studii superioare finalizate (marketing, finanțe sau statistică);
• Experiență în marketing online;
• Experiență în media planning, media buying (online);
• Limba română, engleză, rusă – nivel mediu spre avansat;
• Cunoștințe în Facebook Ads, Google AdWords, Google Analytics, Gemius etc. prezintă un avantaj.

Aptitudini:
• Persoană organizată, atentă la detalii;
• Cu o capacitate bună de analiză și sinteză;
• Abilități de negociere, comunicare și prezentare.

Dacă v-am intrigat și considerați că sunteți persoana potrivită, atunci expediați CV-ul la adresa electronică contact@vivaki.md, indicând în subiectul scrisorii denumirea poziției vacante.

Despre companie

Zenith Media Moldova face parte din Publicis Groupe – un conglomerat publicitar ce activează la nivel global. Suntem în  permanentă căutare de talente al căror potențial și importanță să o putem valorifica la maxim. Suntem deschiși să împărtășim experiența noastră atât cu noii angajați, cât și cu clienții noștri, astfel încât, împreună să creăm ceea ce numim o istorie de succes.

Oferim o gamă largă de servicii – construire a strategiei multimedia, plasare publicitate la TV, radio, OOH, digital marketing și raportare. Folosim cea mai modernă și eficientă abordare pentru soluționarea sarcinilor, care duc la realizarea și îmbunătățirea rezultatelor de afaceri pentru Client.

Previous Granturi de până la 23 de mii de dolari, pentru proiecte de consolidare a încrederii între locuitorii zonelor de conflict
Next JOB// Ești sau vrei să devii specialist pe Social Media Marketing? Zenith Media Moldova are nevoie de TINE