JOB// Coordonator de proiect la Centrul de Asistență Socio-Medicală la Domiciliu „CASAMED”

Casamed, coordonator de proiec, job, Bălți

Foto simbol: ashleyadvertising.com

Centrul de Asistență Socio-Medicală la Domiciliu „CASMED” angajeză coordonator (e) de proiect în municipiul Bălți, pentru dezvoltarea serviciilor de îngrijiri socio-medicale la domiciliu

 Ce responsabilități vei avea la CASMED?

  • Coordonarea implementării activităţilor în cadrul proiectului;
  • Colectarea datelor şi indicatorilor de performanţă a proiectului ;
  • Elaborarea  rapoartelor narative;
  • Monitorizarea activității partenerilor locali;
  • Negocierea contractelor de cooperare cu autorităţi locale;
  • Informarea actorilor comunitari şi beneficiarilori despre serviciile de îngrijiri socio-medicale la domiciliu;
  • Efectuarea deplasărilor în teren necesare implementării proiectului.

Ce așteaptă echipa CASMED  de la tine?

  • Capacități excelente de comunicare scrisă și orală în limba engleză;Experienţă în gestionarea proiectelor;
  • Experiență în elaborarea rapoartelor de monitorizare/evaluare și a altor documente justificative;
  • Experienţă de gestionare a unei echipe;
  • Abilitati de planificare şi organizare evenimente;
  • Abilităţi de negociere;
  • Abilităţi de a gestiona mai multe sarcini simultan;
  • Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office;
  • Permis de conducere cat. B și experiență de condus automobilul min. 1 an;
  • Disponibilitate pentru program prelungit și deplasări în ţară şi peste hotare.
  • Să fii persoană pro-activă, cu inițiativă, cu abilități organizatorice şi orientată pe rezultat.

 Ce oferă echipa CASMED?

  • Un mediu de lucru deschis în care te poți dezvolta personal și profesional mai mult decât în oricare altă parte;
  • Participare la conferințe, forumuri, seminare și alte activităţi de teambuilding;
  • Salariu stabil și atractiv;
  • Calculator, telefon, birou;
  • Colegi prietenoși.

CV-urile sunt așteptate la adresele de email: ngo_casmed@yahoo.com sau casmed.md@gmail.com. Candidații sunt rugați să indice în subiectul scrisorii: „Coordonator de proiect”. Data limită – 30 aprilie.

Previous „Unde mamele plâng” - film documentar, realizat de o studentă de la Jurnalism. Vino și tu la lansare
Next „Familie pentru Familie” - Vineri, la liceul „Spiru Haret”, vino să te distrezi și să ajuți o familie nevoiașă