JOB// Compania Black Sea Seeds angajează un specialist în reurse umane. Responsabilitățile și cerințele funcției

„Black Sea Seeds”, angajare, resurse umane, ob

Foto simbol: raining.unh.edu

Compania „Black Sea Seeds” SRL angajează un specialistul resurse umane (angajat cu norma deplină), care asigură toate activitățile legate de întocmirea și gestionarea documentelor de evidență a personalului din cadrul companiei în conformitate cu legislația în vigoare.

Responsabilitățile de bază:

  • Perfectarea procedurilor privind relațiile de muncă – angajare, încetare a contractului individual de muncaă;
  • Sancționare, premiere, modificare a condițiilor contractuale, diferite tipuri de concedii, etc.;
  • Asigurarea evidenței curente în registrele privind personalul;
  • Gestionarea dosarelor personale ale angajaților;
  • Asigurarea unei bune evidențe a carnetelor de muncă;
  • Întocmirea tabelelor de pontaj;
  • Prezentarea rapoartelor solicitate și alte responsabilități.

Cerințe de bază:

  • Cunoștințe in domeniul legislației muncii și experiența de lucru într-un post similar ar reprezenta un avantaj semnificativ;
  • Competențe de aplicare a legislației muncii şi de soluționare a situațiilor complexe;
  • Abilități de operare a aplicațiilor Microsoft Office;
  • Comunicabilitate, responsabilitate, capacitate de concentrare, rezistență la stres.

Salariul brut – 8000 de lei.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de motivare la adresa: info@blackseaseeds.com  până la data de 25 iulie 2018.

Mai multe detalii puteți afla la telefonul 022 731920.

„Black Sea Seeds” SRL este o companie tânără și dinamică, specializată în producerea semințelor organice pentru clienții săi internaționali.

Facebook Comments
comments powered by HyperComments
Previous Școală de vară pentru tinerii din Chișinău, Comrat și Tiraspol. Află totul despre Acordului de Asociere RM - UE
Next Ia-ţi prietenii şi vino pe 11 august pe strada pietonală Eugen Doga la cea de-a IV-a ediţie a Festivalului Tineretului